продавець класний, помпа теж, але є маленьки недоліки: трубка закоротка, підходить на 6 литрову баклажку, навіть у 10 літровій доходить тільки до середини та не має блочка зарядки, тілки шнур. А так все гарно.
Продавець привітний і дуже допоміг в установці, так як пояснив як правельно зробити і що до чого