Підлючив до Skoda Symphony Mp3 в Октавія Тур 2008. Клему (масу) прикрутив на магнітолу щоб не було перешкод (рипіння під час прослуховування). На AUX припаяв Bluetooth з Ali, живлення взяв від проводів до магнітоли.
Заховав це все ліворуч від магнітоли за пластиком.
Все супер, працює👍